Crasmanin toimistot

Toimistomme sijaitsevat Helsingissä Punavuoren Merikorttelissa, Tampereella Finlaysonin alueella ja Joensuussa torin laidalla. Tule käymään tai ota yhteyttä!

Crasman Helsinki

Merimiehenkatu 36 D

00150 Helsinki

Näytä reitti

Crasman Tampere

Finlaysoninkatu 7 (TR9, 4. kerros)

33210 Tampere

Näytä reitti

Crasman Joensuu

Siltakatu 12 C 33

80100 Joensuu

Näytä reitti

Yhteyshenkilöt

Uudet projektit ja kehityshankkeet

Anu Hakkarainen

Sales Director

Helsinki

anu.hakkarainen@crasman.fi
044 988 5560

Tuomo Tihveräinen

Business Development and Sales Manager

Tampere / Pirkanmaa

tuomo.tihverainen@crasman.fi
050 342 5040

Topi Jalonen

Designer, Head of Region Pirkanmaa

topi.jalonen@crasman.fi
050 322 1944

Sakke Somerma

Account Manager, Head of Eastern Finland

Joensuu / Itä-Suomi

sakke.somerma@crasman.fi
050 599 3773

Asiakkuudet

Jenni Koivunen

Account Manager

jenni.koivunen@crasman.fi
040 757 2921

Unto Kotilainen

Account Manager

unto.kotilainen@crasman.fi
0400 193 390

Patrik Parviainen

Account Manager

patrik.parviainen@crasman.fi
040 742 0004

Jani Ruotsalainen

Account Director

jani.ruotsalainen@crasman.fi
040 732 6000

Markus Sipilä

Account Director

markus.sipila@crasman.fi
040 703 9846

Sakke Somerma

Account Manager, Head of Eastern Finland

sakke.somerma@crasman.fi
050 599 3773

Toni Tevio

Account Manager

toni.tevio@crasman.fi
044 381 3420

Kenneth Åkerberg

Account Manager

kenneth.akerberg@crasman.fi
050 377 9051

Rekrytointi ja HR

Pinja Kankare

HR Business Partner

pinja.kankare@crasman.fi
040 828 2653

Johto

Anu Hakkarainen

Sales Director

anu.hakkarainen@crasman.fi
044 988 5560

Samuli Hokkanen

Strategy Director

samuli.hokkanen@crasman.fi
040 548 6381

Teemu Korpilahti

Design Director

teemu.korpilahti@crasman.fi
050 320 9280

Olli Maksimainen

Digital Solutions Director

olli.maksimainen@crasman.fi
044 548 0707

Luovien nörttien koti

Avoimet työpaikat

Full Stack -kehittäjä

Yhteystiedot ja laskutus

Puh. 010 217 6989

Tuki 010 217 6984

 

crasman@crasman.fi tai

etunimi.sukunimi@crasman.fi

 

Y-tunnus: FI10452596

DUNS: 651324584

Verkkolaskut

OVT-tunnus: 003710452596

Operaattori: Basware Oyj (BAWCFI22)

 

PDF-laskut

ostolaskut@crasman.fi

Paperilaskut

Crasman Oy

Formi Oy

Väinöntie 12 C 1

04600 Mäntsälä