Crasmanin toimistot

Toimistomme sijaitsevat Punavuoren Merikorttelissa, Finlaysonin alueella Tampereella sekä Joensuussa. Tule käymään tai ota yhteyttä!

Crasman Helsinki

Merimiehenkatu 36 D

00150 Helsinki

Näytä reitti

Crasman Tampere

Finlaysoninkatu 7 (TR9, 4. kerros)

33210 Tampere

Näytä reitti

Crasman Joensuu

Siltakatu 12 C 33

80100 Joensuu

Näytä reitti

Yhteyshenkilöt

Uudet projektit ja kehityshankkeet

Anu Hakkarainen

Business Development and Sales Manager

Helsinki

anu.hakkarainen@crasman.fi
044 9885 560

Sakke Somerma

Account Manager, Head of Eastern Finland

Joensuu / Itä-Suomi

sakke.somerma@crasman.fi
050 599 3773

Tuomo Tihveräinen

Account Manager

Tampere / Pirkanmaa

tuomo.tihverainen@crasman.fi
050 3425 040

Topi Jalonen

Designer, Head of Region Pirkanmaa

topi.jalonen@crasman.fi
050 322 1944

Asiakkuudet

Peter Silvennoinen

Sales Director

peter.silvennoinen@crasman.fi
040 173 7666

Anu Hakkarainen

Business Development and Sales Manager

anu.hakkarainen@crasman.fi
044 9885 560

Jani Ruotsalainen

Account Director

jani.ruotsalainen@crasman.fi
040 732 6000

Sakke Somerma

Account Manager, Head of Eastern Finland

sakke.somerma@crasman.fi
050 599 3773

Jaakko Soininen

Account Manager

jaakko.soininen@crasman.fi
050 591 6218

Unto Kotilainen

Account Manager

unto.kotilainen@crasman.fi
0400 193 390

Markus Sipilä

Account Director

markus.sipila@crasman.fi
040 7039846

Tuomo Tihveräinen

Account Manager

tuomo.tihverainen@crasman.fi
050 3425 040

Kenneth Åkerberg

Account Manager

kenneth.akerberg@crasman.fi
050 377 9051

Toni Tevio

Account Manager

toni.tevio@crasman.fi
044 3813 420

Rekrytointi ja HR

Pinja Kankare

HR Business Partner

pinja.kankare@crasman.fi
040 8282 653

Johto

Samuli Hokkanen

Strategy Director

samuli.hokkanen@crasman.fi
040 548 6381

Peter Silvennoinen

Sales Director

peter.silvennoinen@crasman.fi
040 173 7666

Olli Maksimainen

Digital Solutions Director

olli.maksimainen@crasman.fi
044 548 0707

Teemu Korpilahti

Design Director

teemu.korpilahti@crasman.fi
050 320 9280

Luovien nörttien koti

Avoimet työpaikat

Project Manager, Digital Services, Automotive Industry

Etsimme jatkuvasti ympärillemme uusia luovia nörttejä. Haluaisitko kuulua joukkoomme?

Katso kaikki avoimet työpaikat

Yhteystiedot ja laskutus

Puh. 010 217 6989

Tuki 010 217 6984

 

crasman@crasman.fi tai

etunimi.sukunimi@crasman.fi

 

Y-tunnus: FI10452596

DUNS: 651324584

Verkkolaskut

OVT-tunnus: 003710452596

Operaattori: Basware Oyj (BAWCFI22)

 

PDF-laskut

ostolaskut@crasman.fi

Paperilaskut

Crasman Oy

Formi Oy

Väinöntie 12 C 1

04600 Mäntsälä