Crasmanin toimistot

Toimistomme sijaitsevat Helsingissä Punavuoren Merikorttelissa, Tampereella Finlaysonin alueella ja Joensuussa torin laidalla. Ota yhteyttä tai tule käymään!

Yhteyshenkilöt

Uudet projektit ja kehityshankkeet

Anu Hakkarainen

Sales Director

Helsinki

anu.hakkarainen@crasman.fi
044 988 5560

Marianna Leinonen

Business Development and Sales Manager

marianna.leinonen@crasman.fi
050 571 7707

Asiakkuudet

Unto Kotilainen

Account Director

unto.kotilainen@crasman.fi
0400 193 390

Patrik Parviainen

Account Manager

patrik.parviainen@crasman.fi
040 742 0004

Jani Ruotsalainen

Account Director

jani.ruotsalainen@crasman.fi
040 732 6000

Markus Sipilä

Account Director

markus.sipila@crasman.fi
040 703 9846

Sakke Somerma

Account Manager, Head of Eastern Finland

sakke.somerma@crasman.fi
050 599 3773

Toni Tevio

Account Manager

toni.tevio@crasman.fi
044 381 3420

Kenneth Åkerberg

Account Manager

kenneth.akerberg@crasman.fi
050 377 9051

Pauli Haanpää

Account Manager

pauli.haanpaa@crasman.fi
050 597 9059

Mari Malmberg-Nieminen

Account Manager

mari.malmberg-nieminen@crasman.fi
040 500 0136

Roni Jarkko

Account Manager

roni.jarkko@crasman.fi
041 502 9589

Rekrytointi ja HR

Pinja Kankare

HR Business Partner

pinja.kankare@crasman.fi
040 828 2653

Johto

Anu Hakkarainen

Sales Director

anu.hakkarainen@crasman.fi
044 988 5560

Samuli Hokkanen

Strategy Director

samuli.hokkanen@crasman.fi
040 548 6381

Teemu Korpilahti

Design Director

teemu.korpilahti@crasman.fi
050 320 9280

Olli Maksimainen

Digital Solutions Director

olli.maksimainen@crasman.fi
044 548 0707

Crasman Helsinki

Merimiehenkatu 36 D

00150 Helsinki

Näytä reitti

Crasman Tampere

Finlaysoninkatu 5 (TR31/3C, 3. kerros)

33210 Tampere

Näytä reitti

Crasman Joensuu

Siltakatu 12 C 33

80100 Joensuu

Näytä reitti

Luovien nörttien koti

Avoimet työpaikat


Yhteystiedot ja laskutus

Puh. 010 217 6989

Tuki 010 217 6984

 

crasman@crasman.fi tai

etunimi.sukunimi@crasman.fi

 

Y-tunnus: FI10452596

DUNS: 651324584

 

Verkkolaskut

OVT-tunnus: 003710452596

Operaattori: Maventa (003721291126)

 

PDF-laskut

10452596@scan.netvisor.fi

Paperilaskut

Crasman Oy

c/o Formi Oy

Väinöntie 12 C 1

04600 Mäntsälä