Ollaan yhteydessä

Toimistomme sijaitsevat Helsingissä Punavuoren Merikorttelissa, Tampereella Ratinan kupeessa ja Joensuussa torin laidalla. Ota yhteyttä tai tule käymään!

Uudet projektit ja kehityshankkeet

Tomi Talas

Business Development Director, Shopify

tomi.talas@crasman.fi
045 633 2122
linkedin/tomitalas

Marianna Leinonen

Business Development and Sales Manager

marianna.leinonen@crasman.fi
050 571 7707
linkedin/marianna-leinonen-50230560

Asiakkuudet

Jani Ruotsalainen

Business Unit Director

jani.ruotsalainen@crasman.fi
040 732 6000
linkedin/janiruotsalainen

Sakke Somerma

Business Unit Director, Head of Eastern Finland

sakke.somerma@crasman.fi
050 599 3773
linkedin/sakkesomerma

Karel Tagel

Customer Success Specialist

karel.tagel@crasman.fi
050 438 4651
linkedin/karel-tagel

Miia Jalonen

Account Manager

miia.jalonen@crasman.fi

Roni Jarkko

Account Manager

roni.jarkko@crasman.fi
041 502 9589

Patrik Parviainen

Account Manager

patrik.parviainen@crasman.fi
040 742 0004

Toni Tevio

Account Manager

toni.tevio@crasman.fi
044 381 3420

Kenneth Åkerberg

Account Manager

kenneth.akerberg@crasman.fi
050 377 9051

HR ja talous

Anni Laine

People & Culture Specialist

anni.laine@crasman.fi
050 496 5141
linkedin/anni-laine

Tiia Fredriksson

Business Controller

tiia.fredriksson@crasman.fi

Pinja Kankare

On maternity leave

pinja.kankare@crasman.fi

Johto